Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Електротехніка → Тепловентилятор керамічний Anna Little White A-030E від Stadler Form

Керамічний обігрівач ANNA - це ефективний прилад для створення безпечного і комфортного тепла у Вашому домі. Цей прилад представлений в двох модифікаціях: ANNA і ANNA little. Вони розрізняються потужністю і габаритами, а відповідно, і тим, яку площу і як швидко вони здатні обігріти.
На сьогоднішній день обігрівачі з керамічним нагрівальним елементом є найбільш прогресивним способом додаткового опалення і мають ряд безперечних переваг. По-перше, керамічний нагрівальний елемент має спеціальне силіконове покриття, що робить обігрівач безпечним. По-друге, такий нагрівальний елемент не схильний до ні термічного зносу, ні фізичного руйнування, ні окисленню, тому прилад буде служити довго, надійно і ефективно. Також, важливою перевагою таких обігрівачів є те, що вони безпечні для здоров'я, так як не спалюють кисень.
Мабуть, єдиним недоліком керамічних обігрівачів є ризик виникнення жовтуватого нальоту на світлих поверхнях, який використовувався протягом тривалого періоду. Вирішення цієї проблеми вдалося знайти інженерам Stadler Form нанесенням термостійкого напилення на фронтальну сітку, що було відзначено в рамках престижного конкурсу виробників товарів для будинку «The Housewares Design Awards». Цей конкурс проходить у два етапи, за результатами яких, з дванадцяти товарів, переможців у своїх категоріях, журі вибирає найбільш гідного і привласнює йому титул «Лучшій з кращих - золото» («Best of the Best -Gold»). У 2011 році цей титул отримала наша Anna! Така висока оцінка була винесена на підставі унікального поєднання технічних і дизайнерських характеристик цього тепловентілятора.
Серед перших, треба відзначити високу ефективність приладу при невеликих габаритах і низькому рівні шуму. Він має два рівні потужності, а задана температура нагріву підтримується в автоматичному режимі. Функція відключення при перекиданні дасть вам абсолютну впевненість у безпеці, навіть якщо в будинку є активнае домашня тварина.
Крім всіх необхідних функцій, ANNA також володіє відмінними зовнішніми даними. Адже побутова техніка, призначена навіть для нетривалого або сезонного використання, повинна бути ще й елегантною деталлю інтер'єру. Форми великої та маленької «сестер» в повній мірі відповідають цій вимозі!


Ціна від: 1999 гривень

Наявність: Під замовлення

Умови доставки і зборки


Задати питання/зробити замовлення