Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Електротехніка → Зволожувач повітря Oskar metal від Stadler Form

Природне зволоження придумала природа

Традиційний зволожувач повітря Oskar є пристроєм преміум-класу. У ньому об'єднані класичний дизайн з традиційним набором функцій. Представлена ​​модель виконана у вигляді стильного мініатюрного куба, що володіє плавними формами. Корпус виготовлений з пластика.

  Поверхня випарника вбирає воду, а вентилятор направляє сухе повітря з приміщення на поверхню випарника, який віддає вологість повітрю. Таким чином, зайва зволоженість повітря не можлива. Без пари, без туману, без білого нальоту на меблях - Oskar створить необхідний рівень вологості в приміщенні.

  Передбачено кілька режимів потужності, а також нічний режим. Зволожувач Stadler Form Oskar розрахований на обслуговування приміщень площею до 40 квадратних метрів. А за допомогою режиму ароматизації, ви зможете створити ароматерапію у вашому приміщенні. У комплектацію також входить змінна антибактеріальна касета, яка вбирає хвороботворні бактерії і виробляє додаткове знезараження води.

  У представленому приладі вбудована функція саморегуляції, тому Вам не потрібно буде піклуватися про його своєчасному відключенні - зволожувач сам зможе визначити оптимальний рівень вологості. Завдяки вбудованому гігростати прилад підтримує в автоматичному режимі заданий рівень вологості в приміщенні. Бактерицидний картридж Silver CubeTM знезаражує воду завдяки вмісту іонів срібла.

  У режимі сну рівень підсвічування приглушається. Для зручності обслуговування, Oskar оснащений таймером, який вчасно нагадає про необхідність змінити фільтр. Тепер у Вас буде на одну турботу менше.


Ціна від: 3999 гривень

Наявність: Львів

Умови доставки і зборки


Задати питання/зробити замовлення