Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Електротехніка → Зволожувач повітря традиційний Oskar Big White O-040R від Stadler Form

 

Знайомтеся, Oskar Big White O-040R.
Володар престижної премії в області дизайну 2013 року "reddot design".
Підтримка оптимального рівня вологості - актуальна необхідність для приміщень, де працюють кондиціонери, опалювальні прилади, а так само для оранжерей і медичних установ. А якщо вони просторі, площею до 65 м2, то для них «великий» Oskar - це ідеальний вибір, адже в таких приміщеннях дуже важливо збалансоване поєднання високої продуктивності і помірного енергоспоживання. Дотримання цього балансу - головне умова зволожувача Oskar big: при продуктивності близько 500 мл / год, його енергоспоживання складає всього 32 Вт. Це відповідає його роботі на максимальній потужності, що дозволяє за короткий термін значно підвищити рівень вологості. Для запобігання розвитку бактерій в резервуарі води ми застосовуємо бактерицидний картридж Silver Cube (A-111). Подальша робота зволожувача регулюється двома параметрами:
По-перше, встановлюється бажаний відсоток вологості, по досягненню якого прилад відключається по команді вбудованого гігростата.
По-друге, з чотирьох швидкостей повітряного потоку можна вибрати бажану вручну, таким чином налаштувавши інтенсивність роботи вентилятора.
Принцип роботи Oskar big - природне зволоження, яке здійснюється випаровуванням вологи з поверхні антибактеріальних фільтрів (O-030), що входять в комплект при придбанні, які необхідно міняти кожні два-три місяці при щоденному використанні. Це дозволяє,
по-перше, не допустити утворення білого нальоту, яким супроводжується робота ультразвукового зволожувача.
По-друге, наявність таких фільтрів запобігає розвитку бактерій в резервуарі з водою і, відповідно, їх подальше потрапляння в повітря.
Шестилітровий резервуар для води робить цей зволожувач одним з найбільших представників свого класу. Разом з тим, необхідність його виймати практично відсутня, так як долив води можна здійснювати під час роботи приладу, а контроль її рівня здійснювати через спеціальне оглядове отвір. Крім цього, для зручності обслуговування, Oskar big оснащений таймером, який вчасно нагадає про необхідність змінити фільтр. Тепер у вас буде на одну турботу менше.
Невисокий рівень шуму, особливо в нічному режимі, робить роботу приладу майже непомітною. У нічному режимі також приглушується підсвічування, що дозволяє ефективно використовувати прилад і під час сну.
Ну і для повноти технологічної досконалості, Oskar big, крім основної функції зволоження, паралельно здатний і ароматизувати повітря. Для цього потрібно лише визначитися з відповідним ароматом, і додати кілька крапель аромамасла в передбачений для цього спеціальний диспенсер. Дизайн приладу - перевірений часом «класика» Stadler Form. Це все той же Oskar, тільки трохи більше.
Доступний так само в Чорному кольорі (Oskar Big Black O-041R).

 


Ціна від: 6999 гривень

Наявність: Під замовлення

Умови доставки і зборки


Задати питання/зробити замовлення