Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Електротехніка → Зволожувач повітря ультразвуковий Anton White A-001 від Stadler Form

 

Компанія Stadler Form представляє новий унікальний зволожувач повітря Аnton. Довірте контроль якості повітря ційрозумній і економічній машині, здатній в автономному режимі підтримувати оптимальні параметри вологості, залишаючи стрес, втому і напругу високого темпу сучасного життя за межами затишного будинку.
Аnton - це унікальний ультразвуковий зволожувач повітря з функцією ароматизації. Його унікальність полягає в технології ароматизації: завдяки спеціальній довговічній мембрані ароматичне масло можна додавати безпосередньо в резервуар з водою, а не в окремий відсік як у більшості зволожувачів. Таким чином, під час використання приладу, випаровується вже ароматизована вода. Anton вміє створювати потрібну атмосферу для будь-якого випадку! А саме:
Підніме вологість в будинку до 40-60%
Забезпечить дезінфекцію води від бактерій і вірусів
Видалить з води солі жорсткості і інші домішки
Комфортного спільного життя з Anton сприяє також його компактність, завдяки якій Ви без зусиль знайдете йому місце в інтер'єрі Вашого будинку. Також безперечною перевагою Anton-а є те, що він не буде ускладнювати Ваше життя: експлуатувати за прямим призначенням його гранично просто. Механічне управління не змусить Вас ламати голову і витрачати час на рутинне читання інструкцій. Оптимальний розмір бака для води - 2,5 л, при цьому в разі відсутності води прилад автоматично вимкнеться. Також Anton не потурбує ваш сон вночі, на цей час передбачений спеціальний режим, при використанні якого приглушується блакитне фірмове підсвічування.
Обладнаний бактерицидним картриджем Ionic Silver Cube, цей зволожувач робить повітря в приміщенні не тільки оптимально вологим, але і гарантує безпеку випаровуваної води для здоров'я. Це досягається шляхом безпосереднього зіткнення картриджа з водою, який тим самим поширює іони срібла, відомі своїм антибактерицидним ефектом. Як результат, навіть якщо Ви не користуєтеся зволожувачем щодня, вода в ньому залишається свіжою і обеззараженной. Зробіть Ваш будинок місцем, де Ви будете відпочивати тілом і духом і насолоджуватися найщасливішими моментами життя з Вашою родиною.

Ціна від: 3399 гривень

Наявність: Під замовлення

Умови доставки і зборки


Задати питання/зробити замовлення