Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Електротехніка → Зволожувач повітря ультразвуковий Jack White J-021 від Stadler Form

 

Новий потужний ультразвуковий зволожувач повітря Jack поповнив колекцію кліматичної техніки Stadler Form, традиційно демонструє високі стандарти швейцарського дизайну, якості та надійності. Лаконічний корпус Jack без зайвих деталей з наочною світловою індикацією - стильне рішення для будь-якого інтер'єру.
На Ваш вибір модель представлена ​​в білому і чорному кольорах.
Jack обладнаний двома системами очищення води: картриджем для демінералізації Anticalc і картриджем для бактерицидної очищення IonicSilverCube ™. Дані фірмові аксесуари Stadler Form універсальні і використовуються в багатьох моделях зволожувачів (Anton, Poseidon, Oskar, Oskar Big) і мийок повітря: Tom і, звичайно, в незрівнянної новинці цього року Robert. Картридж Anticalc розрахований на беззмінне використання протягом 1-4 місяців в залежності від рівня жорсткості води і максимально знижує ризик утворення білого нальоту - відомої проблеми ультразвукових зволожувачів при використанні жорсткої водопровідної води. Бактерицидний картридж Ionic Silver Cube ™ насичує воду іонами срібла, запобігаючи розмноженню хвороботворних бактерій і мікробів. Картридж розрахований на використання протягом року. Завдяки функції «Теплий пар» (Warm), Jack швидко забезпечує заданий рівень вологості в приміщенні. Крім того, він уміє регулювати розмір мікрокрапель за допомогою сепаратора на розподільнику пара.
Jack оснащений високочутливими електронними датчиками для точного контролю роботи, при цьому він має просте і логічне сенсорне управління, а також наочну індикацію на корпусі. Крім того, Jack не порушить Ваш спокій: якщо вода закінчиться, то замість неспокійного звукового сигналу загориться відповідний індикатор. А зручна ручка для перенесення ємності для води спростить процес «дозаправки».
Потужний і одночасно тихий, компактний і стильний Jack створить комфортне середовище в будинку або офісі. Довірте Ваше самопочуття професіоналу від Stadler Form!

Ціна від: 5899 гривень

Наявність: Під замовлення

Умови доставки і зборки


Задати питання/зробити замовлення