Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Матраци → Матрац FRESH TOUCH від Magniflex

Високотехнологічний матрац Premium класу, виготовлений із застосуванням інноваційних матеріалів і технологій. Забезпечує споживачеві максимальний комфорт, високий анатомічний і ортопедичний ефекти, а також створює ідеальний мікроклімат для сну на поверхні матраца.1 - Бавовняний гипоалергенний терморегулірующий чохол з додатковою функцією пилового фільтра.

2 - Memoform 2 cm в чохлі Outlast
3 - Memoform « Wave » 6-8 cm
4 - Elioform « Wave » 6 cm
5 - Eliosoft « ​​Wave » 6 cm
 Технологія « Wave » надає матрацу найвищу ергономічність, тим самим дозволяє максимально комфортно розташувати ваше тіло ( не залежно від росту і ваги ) під час сну. Memoform « Wave » - забезпечує в зонах найбільшого тиску максимальний анатомічний ефект. Велика висота матеріалу Memoform перебуває в місцях значних вагових навантажень (спина, таз, гомілка) .
 Memoform « Wave » - ідеально пристосовується до положення нашого тіла, забезпечує максимальний комфорт і повне розслаблення м'язів під час сну, сприяє відновленню сил після втоми, накопиченої за день.
Голова і шия :
У комплексі з подушкою з матеріалу Memoform ® забезпечується стійка і м'яка підтримка голові і шиї як в положенні на спині , так і в положенні лежачи на боці. Положення шийних хребців природне, без утисків, м'язи знаходяться в розслабленому стані. Матеріал запобігає появі розладів хребців шийного відділу. Відбувається зниження і ослаблення больового ефекту при травмах, головних болях, радикуліті, остеохондрозі.
Плечі і спина:
Значне зниження больових відчуттів при остеохондрозі шийного, грудного і поперекового відділах хребта. Хребет, суглоби і м'язовий корсет знаходяться в розслабленому стані , відпочиваючи від напруги і втоми , накопиченої протягом дня. Максимальний ортопедичний і анатомічний ефект особливо в попереково -крижовому відділі хребта.
Таз і стегна :
Абсолютна свобода у виборі положення тіла під час сну. Максимальне зниження тиску на великі групи м'язів і м'які тканини. Зниження больових відчуттів при захворюваннях м'язів тазового поясу і нижніх кінцівок.
Ноги і коліна :
Максимальне зниження тиску на лімфатичні судини і вени на ногах , зниження набряклості і больових відчуттів при захворюваннях і пошкодженнях тазостегнових і колінних суглобів.
Кровоносні і лімфатичні судини , нервові закінчення:
Зниження тиску на кровоносні судини , відсутнє порушення кровопостачання і іннервації суглобів , м'язів , м'яких тканин. Сон комфортний , людина значно зменшує ( на 70-90% ) кількість змін положення тіла під час сну. Відсутній ефект « залежування » верхніх і нижніх кінцівок. Зниження дискомфорту і больових відчуттів при порушенні периферичного кровообігу.
      Memoform і Memoform « Wave » забезпечують максимальний анатомічний ефект, а матеріали Elioform « Wave » і Eliosoft « ​​Wave » призначені для ідеальної ортопедичної підтримки хребта.
      Поєднання у внутрішньому блоці 3 -х різних матеріалів ( Memoform , Eliosoft , Elioform ) володіють різним рівнем комфорту, забезпечує матрацу високі ергономічні властивості , універсальні несучі характеристики і оптимальний рівень комфорту для людей з різною вагою і ростом.

Наявність: Під замовлення

Умови доставки і зборки


Задати питання/зробити замовлення