Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Пуфи, шезлонги

Підбір за параметрами.
  • Виробник
  • Стиль
  • Країна
  • Елементи стилю
  • SALE
  • Новинки
  • Скинути
Для підбору товарів проставте параметри фільтру в формі вище.

 

Зручні, оригінальні пуфи та шезлонги каталог, фото

 

Пуфи та шезлонги давно стали гідною прикрасою сучасних квартир, заміських будинків і офісів. Відмінна якість, привабливий дизайн, різноманітність колекцій і дивовижна ергономічність завоювали відданість покупців у всьому світі.

Зручність і комфорт пуфів та шезлонгів

Щороку з'являються колекції м'яких меблів , рівень комфорту яких краще попередніх. Пуфи і шезлонги, які ми пропонуємо, витримані в рамках традицій тієї чи іншої фабрики, дивують своєю ергономічністю і зручністю. Не має значення , чи підкреслює модель статус власника , служить прикрасою його вітальні , поставлено в передпокої для відвідувачів , - воно буде виключно зручним. Будь-який стиль, чи це класика, модерн, ампір або арт-деко, в XXI столітті підкоряється законам комфорту.

Дивувати і радувати

Одне із завдань сучасних дизайнерів меблів - постійно дивувати своїх покупців. Гра з формою, ексклюзивна обробка, дорога і якісна оббивка різні стильові рішення, нестандартні конструкційні рішення - все це дозволяє сучасному шанувальнику наших пуфів та шезлонгів зробити найкращий вибір. Вони завжди підкреслюють індивідуальність і бездоганний смак своїх власників. За роки роботи провідні дизайнери наших фабрик створили чимало успішних колекцій м'яких меблів, серед яких є унікальні моделі пуфів і шезлонгів, що не виходять з виробництва протягом багатьох років.

Поєднання старовинних традицій виробництва і новаторський підхід властиві нашим провідним виробникам. Взяти найкраще з минулого досвіду і збагатити його найсвіжішими рішеннями означає йти в ногу з часом, пропонуючи самі гідні варіанти і гарантуючи якість .

В Інтер’єр-салоні представлений широкий асортимент пуфів та шезлонгів з Італії, України, Польщі та інших країн. Наші консультанти допоможуть вам зробити найгідніший вибір!

Задати питання/зробити замовлення