Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Спальня

 

Меблі для спальні каталог, фото

 

Наші спальні - вибір перфекционістів

Обстановка спальні - це те , з чим ми прокидаємося щоранку , те , з чого починається наш день. А ввечері затишна спальня , - це те , що необхідно будь-якій людині , що живе в ритмі сучасного життя.

 В Інтер'єр-салоні представлені елітні спальні з України, Італії, Франції та Польщі. Але наші спальні - це не просто ліжка , приліжкова меблі і шафи. Це комфорт , затишок і добре самопочуття . Італійські спальні завжди славилися вишуканим дизайном і широкою гамою кольорів , красою і строгими відточеними формами , добротністю і довговічністю. Можна без перебільшення сказати , що елітні італійські спальні вибирають люди, що бажають в цьому житті все тільки найкраще.

Звернувшись в Інтер'єр-салон , ви отримаєте інтер'єр елітної спальні , створений персонально для вас - з урахуванням розмірів приміщення , колірного оформлення і, звичайно , вашого смаку. Також ми допоможемо доповнити інтер'єр текстилем , аксесуарами і світильниками .

Спальня - особливе місце в будинку. Це відображення вашого стилю життя ,  вашого внутрішнього світу . У спальні починається ваш день , даруючи позитивний заряд енергії , відпочинок і задоволення ввечері , нарешті , тут ви знаходитесь в обіймах Морфея вночі .

Дизайнери наших меблів , знавці гарного стилю і якісного відпочинку , поєднали в спальнях все найкраще : красу і гармонію форм і неперевершену зручність . Елітні спальні - це ідеальне поєднання актуального дизайну і вікових традицій виготовлення високоякісних меблів.

Кращий подарунок собі – спальня з Інтер'єр-салону

Наша спальня стане справжньою прикрасою вашого будинку. Різноманітність стилів  спалень порадує будь-якого естета , а поєднання кращих матеріалів і сучасних конструкторських підходів подарує комфорт і блаженство тілу.

Елітні  спальні виготовляються із застосуванням ручної праці , що дарує їм особливу енергетику і гарантує найкращу якість . Високопрофесійні дизайнери розробляють бездоганний стиль для спалень - від класики до сучасного мінімалізму.

Багатий вибір спалень , який ви знайдете в Інтер'єр-салоні - інтер'єр , здатний задовольнити найвимогливішого клієнта. І з наявних , і на замовлення ви можете підібрати спальню , відповідну під будь-який інтер'єр . Кращий подарунок , який ви можете зробити собі та свого будинку - це спальня з інтер'єр-салону!

Картинка на сайті створить лише перше враження про зовнішній вигляд спальні , а коли ви прийдете в наш Інтер'єр-салон , ви зможете відчути їх атмосферу , вибрати душею вподобані вам меблі .

Ми пропонуємо вам найширший вибір елітних спалень від таких меблевих грандів як ,Екмі , Volpi , Spar , Galimberti Nino , SMA, Smania , Turri , Besana та інших . Наші професійні консультанти познайомлять вас з величезною різноманітністю компонентів  спалень : ліжок , комодів , приліжкові тумб, туалетних столиків, комодів , шаф і гардеробних  . Гармонійно підібраний ансамбль вашої спальні довгі роки буде радувати вас і дарувати чарівну красу і чарівну гармонію.

Ми в Інтер'єр-салоні завжди раді пропонувати вам все найкраще!

Задати питання/зробити замовлення