Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Спальня → Спальня Летта від Енран

Компанія ЕРАН  - провідний в Україні виробник меблів і комплексних інтер'єрних рішень, відомий на ринках України та країн СНД з 1996 року. Ставши першим українським підприємством-виробником меблів повного циклу "від розробки дизайну до продажу і монтажу кінцевого продукту», компанія ЕНРАН зміцнила свою репутацію виробника меблів № 1 і підтвердила свої інтелектуальні та технологічні можливості.

Вимоги до якості і стандарти роботи компанії, відповідають європейському рівню - це теж свого роду підсумок двадцятирічної роботи Енран. Сертифікат ISO-9001 є офіційним підтвердженням факту лідерства!

На сьогодні ім'я "ЕНРАН», вже саме по собі сприймається як гарантія якості. Виготовлені меблі це - стильні, функціональні, модульні, вдало поєднанні традиції та сучасні рішення.

 Серія меблів Летта - створіть ваше ліжко самі!

Здійсніть свої бажання в реальність: виберіть розмір, колір, дизайн ніжок і узголів’я. Замовити ліжко просто, а зібрати - ще легше.

Летта, завдяки широкому вибору деталей, задає тон дизайну в будь-якій кімнаті. Ліжко Ви можете доповнити - тумбочками, комодами, шухлядами для білизни, тумбою під ТВ, системами полиць.

Меблі виготовлені з масиву карпатського бука, який володіє високою міцністю, твердістю і довговічністю. У виробництві серії Летта використовуються тільки натуральні масла і екологічно чисті матеріали!

Меблі для дому з натурального дерева для тих, хто піклується про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Одне з головних переваг таких меблів - це її непідвладне часу якість. Летта на довгі роки забезпечить зручність, комфорт, міцний сон і гарний настрій.


Ціна від: 8736 гривень

Наявність: Львів

Сайт виробника: www.enran.ua

Умови доставки і зборки


Задати питання/зробити замовлення