Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Вітальня

Підбір за параметрами.
  • Виробник
  • Стиль
  • Країна
  • Елементи стилю
  • SALE
  • Новинки
  • Скинути
Для підбору товарів проставте параметри фільтру в формі вище.

Меблі для вітальні каталог, фото

Елітні меблі для вітальні - якщо любите свій дім!

Вітальня - це центр квартири або великого будинку , тут не тільки зустрічаються і проводять дозвілля члени сім'ї , в цій кімнаті зустрічають гостей і тому вітальня - це ще й обличчя будинку. Меблі для вітальні з Інтер’єр-салону допоможуть щонайкраще втілити в реальність ваше уявлення про ідеальну вітальню. Наші меблі для вітальні порадують вас своєю відмінною якістю , стилем і функціональністю. Вибір меблів для вітальні дуже широкий: крісла , дивани , столики , підставки під радіо - і телеапаратури , вітрини , комоди , шафи , стінки .

Меблі для вітальні з Інтер’єр-салону - це правильний вибір , якщо ви хочете зробити ваш будинок затишним і комфортним , а інтер'єр - стильним і сучасним.

Кращий варіант - меблі для вітальні з Інтер’єр-салону.

При виборі меблів для вітальні важливо зрозуміти , як буде організовано внутрішній простір кімнати. Меблі для вітальні можуть бути розставлені ​​за принципом «центру» , ви можете добитися простору , розташувавши меблі уздовж стін , а можете розділити простір на окремі зони. До якого б варіанту оформлення інтер'єру ви не схилялися , в наших колекціях меблів для вітальні завжди знайдуться ті,  які відповідають вашим потребам . Ваші меблі для вітальні можуть бути будь-якого стилю - від бароко до мінімалізму , у них може бути будь-яка комплектація , але ви можете бути впевнені - ваша вітальня буде найкращою !

Вибираємо меблі для вітальні з Інтер’єр-салону

Придивіться до сучасних корпусних меблів для вітальні. Шафи , стійки , всілякі стелажі - це те , без чого неможливо уявити вітальню. Всі ці предмети меблів для вітальні в Інтер’єр-салоні виключно якісні і надійні . Кожен день наші меблі для вітальні будуть радувати вас своєю зручністю і віртуозністю виконання , вони стануть справжнім добрим духом вашого будинку.

Королем меблів для вітальні останнім часом став диван. На думку багатьох дизайнерів , саме м'які меблі тепер визначають загальний стиль приміщення . Останнім часом диван у вітальні вже не обов'язково служить спальним місцем і тому дизайн цього предмету меблів для вітальні став виключно різноманітним і креативним . Асортимент м'яких меблів для вітальні з Інтер’єр-салону буквально вражає уяву!

Журнальний столик - цей предмет меблів для вітальні не є головним атрибутом інтер'єру , але при цьому служить джерелом натхнення для дизайнерів і архітекторів.

За меблями для вітальні - в Інтер'єр-салон

Якщо говорити про якість матеріалів , то в наших колекціях елітних меблів для віталень ви знайдете найбільше розмаїття дорогих порід дерева , високоякісну шкіру , найкращий європейський текстиль. Меблі для вітальні з Інтер'єр-салону дійсно гідні тих захоплених епітетів , якими нагороджують їх наші клієнти !

Зараз популярні вітальні в стилі еклектика , для створення інтер'єру яких особливо важливий рада дизайнера - в салонах ТРІО -Інтер'єр для вас працюють професіонали , готові виконати проект будь-якої складності ! У Інтер'єр-салоні пропонуються кращі марки меблів для віталень з Італії, України, Франції, Польщі.

Задати питання/зробити замовлення