Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Вітальня → Вітальня Мелодія від Енран

Компанія ЕРАН  - провідний в Україні виробник меблів і комплексних інтер'єрних рішень, відомий на ринках України та країн СНД з 1996 року. Ставши першим українським підприємством-виробником меблів повного циклу "від розробки дизайну до продажу і монтажу кінцевого продукту», компанія ЕНРАН зміцнила свою репутацію виробника меблів № 1 і підтвердила свої інтелектуальні та технологічні можливості.

Вимоги до якості і стандарти роботи компанії, відповідають європейському рівню - це теж свого роду підсумок двадцятирічної роботи Енран. Сертифікат ISO-9001 є офіційним підтвердженням факту лідерства!

На сьогодні ім'я "ЕНРАН», вже саме по собі сприймається як гарантія якості. Виготовлені меблі це - стильні, функціональні, модульні, вдало поєднанні традиції та сучасні рішення.

 Вітальня Мелодія, виготовлена з натурального букового щита та шпону. Бережна обробка зберігає фактуру і природний колір натурального дерева. Оригінально виглядає фрезерування на фасадах шухляд і етажерок, яка виконує функцію ручки.

Незалежні модулі серії комбінуються в різні набори, які будуть повністю відповідати вашим потребам, розташовувати до відпочинку і розвагам. Дизайн вашої вітальні, справить незабутнє враження на ваших знайомих і друзів, і буде щодня радувати вас і вашу родину.

Наявність: Під замовлення

Сайт виробника: www.enran.ua

Умови доставки і зборки

Країна виробник: Україна


Задати питання/зробити замовлення