Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Люстри → Люстра Rubino від Euroluce

Що може бути красивіше помпезних люстр, чудових торшерів і елегантних настільних і підлогових ламп,  які так виграшно підкреслюють всю розкіш і стиль Вашого будинку? Euroluce - це ще одна приголомшлива молода італійська фабрика, створена в 1999 році, що вирішила допомогти поціновувачам прекрасного, упорядкувати свій будинок.

Люстри Euroluce, створені з латуні, мідних сплавів і скла, а також декоровані підвісками з кристалів Swarovski. Кожна люстра Euroluce - це справжній витвір світового мистецтва. У свою чергу, світильники Euroluce - нічим не поступаються люстрам, так як їх форми, матеріали та дизайн також просто неймовірні, шикарні і стильні.

Класична люстра Euroluce, Rubino - ​​зразок стриманої елегантності. Мода - дама мінлива і примхлива, проте якою би вона не була, класика з її бездоганною елегантністю і аристократизмом залишається в тренді. Класична люстра Euroluce, Rubino є найяскравішим представником лінійки, що об'єднала в собі кращі риси. При її створенні були задіяні високоякісні матеріали, але виробник подбав про те, щоб ціна люстри була доступна всім категоріям споживачів. Арматура виготовлена з металу у золотому кольорі, декоративні елементи з прозорого і рубінового муранського скла, підвіски виконані з рубінового кришталю Swarovski. Можливе виконання арматури (золото, хром) і декоративних елементів / підвісок в інших кольорах (бурштиновий, прозорий, рубіновий)


Ціна від: 57960 гривень

Наявність: Львів

Умови доставки і зборки


Задати питання/зробити замовлення