Умови доставки і зборки

Доставка та збирання меблів

 Інтер’єр – салон “Екмі-меблі” пропонує послуги з доставки та збирання меблів. Фахівці відділу сервісу привезуть до Вас додому або в офіс і професійно змонтують предмети інтер’єру придбані в нашому салоні.

Порядок доставки і збирання

 Після надходження меблів на наш склад менеджер зв’язується з Вами і погоджує дату доставки та встановлення меблів. У разі необхідності обговорюється оплата додаткових послуг.

Під час доставки і збирання меблів необхідна Ваша особиста присутність. У випадку, коли замовлення приймає Ваш представник, він повинен мати доручення, в якій вказується, що у нього є право на це. Якщо Ви не можете бути присутнім при прийманні і відсутній Ваш представник, то передача не може бути здійснена. У такому випадку замовлення повертається назад на наш склад і повторний виїзд проводиться на платній основі з розрахунку 350 гривень за 1 м3 товару.

При передачі товару Вам необхідно забезпечити під’їзд до зони розвантаження, яка повинна бути не більше ніж в 20 метрах від входу в будівлю.

У випадку, коли приміщення приймання товару розташовується вище першого поверху будівлі, Ви повинні заздалегідь подбати про робочій стан ліфтів в будинку. Якщо під час доставки вони не будуть функціонувати, то підйом замовлення здійснюється за додаткову оплату: 50 гривень за 1 поверх (за 1 упаковку). Якщо ручне транспортування товару на потрібний поверх неможлива, він повертається на наш склад і доставка переноситься на інший день. У такому випадку повторний виїзд проводиться нами на платній основі.

Якщо в замовленні присутній негабаритний товар (більше 2300 мм в довжину і 800 мм по кожному з решти вимірів), Ви повинні заздалегідь заміряти всі дверні отвори і коридори. Це необхідно зробити для того, щоб визначити технологію доставки меблів на об’єкт. Якщо транспортування товару через дверний проріз неможлива, то Вам необхідно буде узгодити з нашими фахівцями інші способи заносу, приміром, через вікно. Даний вид підйому товару на верхні поверхи проводиться професійними альпіністами за рахунок покупця. При цьому наші фахівці заздалегідь узгоджують з Вами вид доставки і роз’яснюють, що негабаритність товару не є причиною для відмови його приймання.

При монтажі меблів як інструкції фахівці використовують ескіз, який є додатком до договору про надання послуг, а також дизайн-проект, який дозволяє оптимізувати час установки замовлених товарів і здійснити установку відповідно до домовленостей між покупцем і постачальником.

Під час доставки і установки меблів приміщення має бути звільнене від ремонтних або монтажних робіт для виключення випадків пошкодження меблів третіми особами.

Після закінчення монтажу замовлених меблів, Ви або Ваша довірена особа повинні перевірити якість виконаних послуг і підписати акт прийому-передачі товару.

Протягом 2 днів після здійснення монтажу меблів у приміщенні покупця проводиться вивіз пакувальних матеріалів постачальника.

Технічні вимоги до приміщення приймання товару

У приміщенні повинно бути опалення та електрика.

Для гарантії якості збирання меблів і подальшій експлуатації необхідно, щоб стіни були рівними по горизонталі і вертикалі, а кути сполучення їх із підлогами рівні 90 °. У випадках, якщо місце установки не відповідає даним вимогам, існує можливість утруднення монтажу замовленого товару.

При складанні договору в ньому обов’язково вказуються розміри приміщення. При розбіжності фактичних габаритів з прописаними в документах і скруті установки меблів з цієї причини витрати на замовлення і переробці деталей предметів інтер’єру оплачуються за рахунок покупця.

При доставці товару Ви підтверджуєте нашим фахівцям готовність приміщення до приймання: воно має бути звільнена від сторонніх предметів, старих меблів і плінтусів. Під час монтажу виробів Ви також повинні забезпечити додатковий вільний простір (не менше 5 м2) для зручної розкладки робочих матеріалів. У випадках, якщо вимоги не дотримані, замовлення повертається назад на наш склад і повторний виїзд відбувається на платній основі (вартість – 350 гривень).

При монтажі меблів рекомендується захищати підлогове покриття оргалитом для виключення випадків його пошкодження.

Перед монтажем світлового обладнання Вам необхідно забезпечити електровиводів і трансформатори. У випадку встановлення виробів на підвісну стелю має бути здійснене його посилення і зроблений прогумований виріз. Для монтажу світильників, які необхідно вішати на гаки, Вам необхідно провести попередню установку останніх.